BanazTV Banaz Haberleri - 18 Şubat 2018, Pazar

Künye

Sahibi
İsmail CAN

Reklam Rezervasyon
banaz.tv@hotmail.com

Site Tasarım ve Dizayn
othemes.net
Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz – uyar ve kaldır- prensibini benimsemiştir. Yayın ilkelerimiz aşağıdadır..
Sitemiz yazar ve çizerleri gönüllü olarak eserlerini paylaşırlar. Yazar ve çizerlerimiz yayınlanan yazı ve çizimler için herhangi bir telif ücreti veya başka bir ad altında ücret talep etmemiş olduklarını peşinen kabul etmişlerdir.
Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, banaz.tv@hotmail.com mail adresinden bize ulaşabilirler.

5651 Sayılı Kanun`un 8. Maddesine ve T.C.K`nın 125. Maddesine göre TÜM KÖŞE YAZARLARIMIZ VE EDİTÖRLERİMİZ yayınladıkları yazılardan ve haberlerden sorumludur..

Banaz.Tv  Yayın İlkeleri 

1. Banaz.Tv, kendini “adalet, eşitlik ve özgürlük” kavramlarıyla ifade eder ve sesini habercilik alanında duyurmayı hedefler.

2. Banaz.Tv, her türlü hizipçilikten uzak müstakil bir yayın kuruluşudur.

3. Banaz.Tv, insanlığın derin bir bunalım yaşadığı, kapitalizmin insanı özne olmaktan çıkarıp nesne haline getirdiği, emeğin sömürüldüğü, zengin-fakir arasındaki uçurumun derinleştiği, rızık kaynaklarının yağmaladığı bir dönemde ezilen kitlelerin sesi olmayı amaçlar.

4. Banaz.Tv, her türlü adaletsizliğin, ayrımcılığın, baskının, sömürünün karşısında yer alan bir yayın kuruluşudur.

5. Milli meseler sözkonusu olduğunda uzlaşmacıdır. Eleştiriye açık ve şeffaf bir yayın takip eder.

6. Banaz.Tv, taraflı yayıncılığın, çarpıtmanın, saptırmanın, abartmanın, manipülasyonun, sansürün ve çıkara dayalı muhalefetin karşısındadır.

7. Banaz.Tv, halkı doğru bilgilendirmeyi ve gerçeklerden haberdar etmeyi görevi bilir.

8. Banaz.Tv, ticari bir kuruluş olmamakla birlikte herhangi bir kişi veya gruba değil, tamamen halka ait olan bir yayın kuruluşu olarak hayatını sürdürür.

9. Banaz.Tv imkânlarını zorlayarak ve kapitalist sistemin dayatmış olduğu olmazsa olmazlardan fedakârlık ederek misyonunu yerine getirmeye çalışır.

10. Banaz.Tv, hiçbir baskı ve tehdit karşısında boyun eğmeyeceğini ve yüklendiği misyonun gereğini yerine getireceğini dost ve düşmana beyan eder.