BanazTV Banaz Haberleri - 18 Şubat 2018, Pazar

Cumhuriyet Mahallesi Muhtarını Seçiyor

8 Mayıs 2016
829 kez görüntülendi

Cumhuriyet Mahallesi Muhtarını Seçiyor

 

9 Kasım günü ani bir rahatsızlık sonucu uzun yıllar muhtarlık yapan aslen Susuz Köyü’nden olup Cumhuriyet Mahallesi muhtarlığı yapan Ahmet ÜNAL’ın vefatından ardından geçen 6 ay sonra ara seçime gitme kararı alındı.

Rahmetli muhtarın birinci azası Cemil YAVUZ’ üstlendiği göreve gelecek yeni ismi mahallede oturanlar 5 Haziran günü yine sandıkta belirleyecek.

Bizlerde Banaz TV Ailesi olarak mu heyecanlı yarışta aday olan tüm adaylara söz vermeyi düşündük ve bugün adımı attık.

İlk olarak yıllarca rahmetli Güngör Erkalan Amcamızın oğlu Hakan ERKALAN’la yıllardır esnaflık dükkanın önünde kısa bir söyleşi yaptık.

ERKALAN aday olaurken hiç bir siyasi yönün olmadığını, göreve seçildiği zaman her zaman mazlumun yanında olacağını hiç bir zaman doğruluktan ayrılmayacağını, Atatürk ilke ve inkılaplarından ayrılmayacağını doğruya doğru eğriye eğri diyeceğini ifade etti.

Ayrıca hiç bir zamanda halkın hizmetinden başka birşey düşünmeyeceğini ve her zaman halkın yanında her zaman olduğu gibi hizmet etmeye gücünün yettiğince devam edeceğini sözlerine ekledi ve bu kutlu yola çıkan tüm adaylara başarılar dileklerini ileterek tüm annelerin 8 mayıs Anneler Günü’nü kutlayarak sözlerine son verdi.

İkinci söz vermeyi düşündüğümüz Cemil YAVUZ’a telefonla ulaştığımızda kendisi kısa bir süre sonra bu güzel davete icap edeceğini söz vererek bizlere teşekkür etti.

Cumhuriyet Mahallesi Muhtarını Seçiyor Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz