BanazTV Banaz Haberleri - 21 Mart 2018, Çarşamba

Cumhuriyet Mahallesi Muhtar Adayı Özgür ÜNAL İle Yapılan Röportaj

10 Mayıs 2016
1.451 kez görüntülendi

Cumhuriyet Mahallesi Muhtar Adayı Özgür ÜNAL İle Yapılan Röportaj

Güzel ve şirin ilçemizin güzel mahallerinden biri olan Cumhuriyet Mahallesi Muhtar adayı Özgür ÜNAL ile bu gün sabah saatlerinden kendisine ait iş yerinde küçük bir röportaj gerçekleştirdik.

Röportajımıza başlamadan önce iş yeri sahibi ve aynı zamanda muhtar adayı Özgür ÜNAL son derece sıcak ve samimi bir şekilde bizleri karşıladı. Bizlerde kendisine bu nezaketinden dolayı Banaz TV Ailesi olarak teşekkür ediyoruz.

– Evet öncelikle ilçemizde ve köylerimizde yaptığı güzel lezzetli pasta ve tatlılarla bizi buluşturan Özgür ÜNAL kimdir? sorusuyla başlayalım.

– Özgür ÜNAL  1978 yılında Banaz’ da dünyaya gelmiştir. İlk ve orta öğrenimini ilçemizde tamamladıktan sonra lise hayatını Uşak Endüstri Meslek Lisesi Elektrik bölümünden mezun olmuş olup ı evli 2 çocuk babasıdır.

– Peki Özgür ÜNAL niçin Cumhuriyet Mahallesine Muhtar aday oldu?

-Pastacılık mesleğini babamdan öğrendiysem muhtarlıkta da öyle rahmetliyle 20 sene boyunca bu kutlu görev olan muhtarlığı ve pastacılığı beraber yaptık.

Bu vesileyle Muhtarlık benim için ne bir prestij meselesi ne de maddi bir kaynak tamamen babamdan aldığım bilgi ve tecrübeyle aynı çizgide sevgi,saygı,hoş görü çerçevesinde daha iyi bir hizmet anlayışla bu bayrağı devralmak için bu yola çıktım.

Uzun sözün kısası bu hizmet benim için bir miras ve hiç bir zaman angarya,maddi kaynak, ya da bir yere gelebilmek için reklam kampanyası değil muhtarlık vatandaşla devlet arasında en küçük köprüdür.

Ayrıca muhtarlık vatandaşın ağzı dili ve ayağıdır muhtarlık birleştiricidir ve yapıcıdır. Muhtarlığın hiç bir siyasi kimliği yoktur siyasete hizmet vermez.

Röportajımıza zaman ayıran ve samimi cevapları için Özgür ÜNAL beye teşekkür ediyor seçim çalışmasında başarılar ve kolaylıklar diliyoruz.

Cumhuriyet Mahallesi Muhtar Adayı Özgür ÜNAL İle Yapılan Röportaj Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz