BanazTV Banaz Haberleri - 18 Şubat 2018, Pazar

Banazspor’dan Duyuru

7 Mayıs 2016
385 kez görüntülendi

Banazspor’dan Duyuru

Bizler güzel ilçemizin şu anki tek spor kulübü derneği olan Banazspor’un yönetimini geçen yıl devir alarak göreve geldik. Göreve gelirken amacımız gençlerimizin sosyalleşmelerini sağlamak ve spor yapabilmeleri için gerekli koşulları oluşturmaktı.

Ayrıca gençlerimizin yardımlaşma, dayanışma, disiplin gibi eğilimlerinin artırılması gibi konularda gençlerimize yardımcı olmak ve kötü alışkanlıklardan uzaklaştırarak daha çok spor yaptırmaktı.

Tabi bünyemizde bulunan gençlerimizin de bazı ihtiyaçlarını elimizden geldiğince karşılayabilmektir. Banazspor yönetimi olarak üniversiteyi yeni bitirmiş, memurluk sınavlarına hazırlanan ilçemizden genç bir teknik direktörümüzle çalıştık. Bu dönem bu arkadaşımızın dershane masraflarının bir kısmını karşılayarak ilerde Banaz’ımıza yada memleketimize öğretmen olarak hizmet etmesinde inşallah biraz payımız olmuştur diyebilmenin sevincini yaşıyoruz.

Yine Banazspor bünyesinde bulunan diğer sporcu arkadaşlarımıza da elimizden geldiğince maddi ve manevi yardımlarda bulunarak ihtiyaçlarının çok azınıda olsa karşılayabilmenin sevincini yaşıyoruz.

Bunları niye anlatıyoruz; biz şeffaf bir yönetim olarak bu işte bizlere en ufak yardımı olan herkese bu yolla ulaşmayı seçtik. Çünkü bunlar sadece bizim gibi 3-5 kişinin çabasıyla yapılabilecek şeyler değildir.

Banazspor yönetimi olarak bize desteğini esirgemeyen başta kaymakamımız Muzaffer Şahiner’e çok teşekkür ediyoruz. Ayrıca futbol malzemelerimizin neredeyse tamamını alan Banaz’ımızın futbol sahasını gece gündüz demeden gençlere tahsis ederek ve deplasmanlara gidecek otobüsü bizlere vererek maddi, manevi en büyük desteği veren Banaz Belediyemize ve Başkanımız Zafer Arpacı’ya sonsuz teşekkürler diyoruz. Yine bizden maddi manevi desteklerini esirgemeyen Uşak Seramik yönetimine, futbolcularımıza forma yaptırarak sponsor olan banaz.net sitesine, Türk Home ve Vestel Bayi Müdürü İskender Türk’e, Değerli esnaflarımıızdan Yörükoğulları Adem Dal ve Demirayaklar Ekrem Demirayak’a ve buraya sığdıramayacağımız (İleride açacak olduğumuz internet sitemizde yayınlayacağımız) diğer bütün esnaflarımıza, geçmişte Banazspor’da görev almış tüm başkan, teknik direktör ve futbolcularımıza ve bize destek olan herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

Bu desteklerin artarak devam etmesini tüm Banaz halkımızdan beklemekteyiz. Çünkü başarı ve güzellikler birlik ve beraberlik olursa yükselir. Bizim anlayışımız; başarısızlık bizim, başarı bütün Banaz halkınındır… Saygılarımızla…

Kaynak: Yeşil Banaz Gazetesi

Banazspor’dan Duyuru Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz